Natural Snow White Serum 30 ml Rice, Capparis, Arbutin, Red Orange, Vitamin B5 içerir. Lightening, brightening, whitening.

Hayırlı Sabahlar

Esselamu aleykum dostlar 🌷Günümüz hayırlı bereketli olsun inşâAllah 🌻

Kendi küçük, yüreği büyük yavrularımız büyümüşte okula başlamışlar. Duam o ki kirlenmesin tertemiz dimağları, beyinleri Allah’ın razı olmadığı batıl öğretilerle doldurulmasın… “…Namaz kılan bir toplumun psikolojiye, zekât veren bir toplumun sosyolojiye ihtiyacı yoktur…” diyor Cemil Meriç.

İlk dersi Tevhid olsun çocukların. Ki kula kulluk etmesinler ömür boyu. İlk hafta namazı anlatsın muallimler. Allah ve Rasûl sevgisi işlensin mütemadiyen.
Tevekkül dersi eklensin müfredata. Çok çalışsınlar ama rızkın Allah’tan olduğunu bilip, yarınlar için endişe etmesin yavrucaklar. Edep ve haya dersleri ihmal edilmesin. Utanmayan insanın her kötülüğü yapabileceği işlensin körpe beyinlere.
Ecdadı iyi öğretilsin çocuklara. Kanuni Sultan Süleyman, Yavuz Sultan Selim, Fatih Sultan Mehmet, Abdülhamid Han’ın imanları, kahramanlıkları iyi öğretilsin.

Müslüman mucit ve bilim adamlarını, Harezmi’yi, Kindi’yi, İnb-i Heysem’i, Piri Reis’i iyi öğrensinler.
Yüreği iman dolu, başarılı dünyaya meydan okuyacak nesiller yetişsin bu mübarek topraklarda. Her biri İslam’ın, insanlığın neferi olsun.
Yeni eğitim öğretim yılı hayırlı olsun…

Bir Cevap Yazın

Bir Yorum Bırakın :)

 1. Insallah tum insanligin bakis acisi Boyle olur.

 2. Hümeyra says:

  Seni çok sevdim abla 🙂 ❤💓💕💖💗💙💚💛💜💝💞💟❣

 3. Hümeyra says:

  Allah razı olsun .

 4. Cahide hanım size bi sorum olacak. Eşler arasındaki huzur için bildiğiniz bi sure var mı.

 5. Sevilay KOPUZ says:

  Eselamun aleykum Allah sizden razı olsun bu güzel dilekleriniz için. Değinmek istediğim bir konu daha var. Sayfanızın başında besmele yazmanız ve her yeni tarifinizden önce bir Ayet yazmanız çok dikkatimi çekti ve sayfanızı takip etmeye karar verdim. İnşallah verdiğiniz tarifleri de denicem.

 6. Eselamun aleykum Allah sizden razı olsun bu güzel dilekleriniz için. Değinmek istediğim bir konu daha var. Sayfanızın başında besmele yazmanız ve her yeni tarifinizden önce bir Ayet yazmanız çok dikkatimi çekti ve sayfanızı takip etmeye karar verdim. İnşallah verdiğiniz tarifleri de denicem.

 7. Allah razı olsun güzel dua ve dilekleriniz için amin amiiiiiin inşallah….

 8. meraba ablacım sizi uzun zamandır tanıyorum ama yeni üye oldum çok basarlisiniz beğenerek takip ediyorum

 9. Selamünaleyküm Cahide abla.Amin ablam amin.inşallah bu kafada öğretmenlerle karşılaştırsın rabbim.Allaha emanet 👋

 10. Sesasi selvi says:

  Aleykum selam ve rahmetullahi ve berakatu canım , bir özlem bir dava bir umut senin de duygularını dile getirdiğin gibi bir eğitim sistemi , inşaAllah Rabbim o günleri bize , neslimize görmeyi nasip etsin.

 11. Yavuz Selim'in annesi says:

  Aleykümselam Cahide abla. Benimde oğlum başladı bu sene okula öyle çok endişeliyim ki Rabbim yavrularımızı batılın şerrinden muhafaza eylesin. Tüm anne babalara kolaylık ve selamet diliyorum Allah yardımcımız olsun

 12. Ve aleykum selam canım gardaşım💚🌸Âmin tüm dualarına😍❤

  1. annesinin_cicekleri says:

   Aleykümselam ablacım ❤dualarınızın hepsine canu gönülden amin diyorum Rabbim razı olsun inşallah ❤ 😚

 13. Namaz kılmayan anne babanın çocuğu ders anlatılmakla değişseydi bu hükümet dönemi kadar din anlatilmadı ahlak artar kayırmacılık azalırdı. Güzel söz söylemekle güzellikler artmıyor.
  Düşünmeyi ve tefekkürü hocalara, şeyhlere bırakalı mutezile mezhebine mensup Kindiler , Farabiler yetişmez oldu. Düşünmenin günah olduğu din haline geldi tarikatlarda…

Like
Close
Tarif Üstü Muhabbet | Cahide Sultan
Close
%d blogcu bunu beğendi: