Natural Snow White Serum 30 ml Rice, Capparis, Arbutin, Red Orange, Vitamin B5 içerir. Lightening, brightening, whitening.

Ramazan Bayramımız Mübarek Olsun

Selamun aleykum kardeşlerim💖 Ramazan ayı boyunca oruç tutan, sağlık sorunları nedeniyle tutamayıp bunun üzüntüsünü yaşayan tüm mümin kardeşlerimin bayramı mübarek olsun 🌹

Yine küçük yaşlarına ve tüm zorluklara rağmen oruç tutan, tutmaya çalışan yavrularımızın da bayramı mübarek olsun. 🌹🍃💖

Ramazan günü ulu orta yeyip içen, Allah’a ve oruç tutanlara karşı saygı göstermeyen kişilerin de şeker, tatlı ve gezip tozma şöleni kutlu olsun.🍬🚗 Rabbimiz onlara da hidayet versin.

Rabbimiz bir daha ki Ramazana erişmeyi nasib eylesin. Her günümüz Ramazan huzuruyla, iman şuuruyla geçsin inşâAllah.
Bu bayram yaşadığımız ihtilaflar, huzursuzluklar son olsun. Rabbimiz Müminlere daim birlik ve beraberlik nasib eylesin. Âmin 🌹🍀💕🌹

NOT: Ne bugün oruç tutanı, ne bayram yapanı kınamayalım lütfen. Hocalarımızın bile ihtilaf ettiği bir konuda, farklı karar veren müslümanlara saygı duyalım.
Rabbimiz bugün de oruç tutanların oruçlarını kabul etsin. Bayram yapacak olanların bayramını mübarek eylesin. Âmin

Bazı yerlerde hilal göründü dendiği için biz de bugün bayram yaptık. Maalesef yine ikiye bölündük ve yine bayramın tadı kaçtı. Bu açıdan çok üzüldüm. Kullar acizdir. Yanılabilir. En doğruyu Allah bilir.

Bir Cevap Yazın

Bir Yorum Bırakın :)

 1. Yusufyunus says:

  ALEYKUM SELAM ve rahmetullah rabbim senesine kazasız eristirsin.cümlenin mübarek olsun. 🌹🌹🌹🌹🌹🌹 kucak dolusu sevgimi dua mi ve gülleri kabul et cigerim.

 2. ummu Fatime says:

  As-salamu aleykum va rahmatullahu va barakatuhu…..Cahide abla sizin ve stedeki butun muselman kardewlerimin bayramini tebrik edirem….”Teqabbbel Alllahu minne va minke””Allah tutmuw oldugumuz orucu sizdende bizdende qebul etsin….AMIN….

 3. feyza bercinli says:

  aleyküm selam sizin de bayramınız mübarek olsun dua ile inşaaallah.😊

  Date: Tue, 5 Jul 2016 11:31:21 +0000
  To: feyzabercinli@hotmail.com

 4. ve aleykum selam ablacığım. <3 Amin inşaAllah. Bayramın mübarek olsun ellerinden öperim <3 <3 <3 Daha nice bayramlara eriştirsin bizleri Rabbimiz.

 5. Sizi Allah için çok seviyorum Rabbim siz ve sizin gibi güzel yürekli insanlardan razı olsun… Rabbim hakiki Bayramları birlikte tattirsin bize…

 6. Allah razi olsun

 7. Aleyküm selam cahidecim,bayramin mübarek olsun canim.ailenle ve sevdiklerinle beraber nice bayramlar gecirmeni diliyorum.

 8. Aleykümselam abla. Sizinde bayramınız mübarek olsun. Bu güzel günlerin hürmetine Rabbim güzel ülkemizi dünyamızı selamete çıkarsın inşAllah. Rabbim cümlemizden razı olsun. Hayırlı Bayramlar…

 9. seninde bayramın mūbarek olsun canım kardeşim. Ailenle mutlu daha nice bayramların olsun inşaAllah…

 10. Wa aleykumsalam wa rahmatullahi wa berekatuhu can-im ablacimm…Ramazaniniz mubarek olsun. Hayirli guzel amellere islere vesile olsun insha Allah. :-* :-* :-* Bu arada bugun bayram yapan cumle mu’min kardeslerimin bayrami mubarek olsun. Rabbim muslumanlara bir olmayi nasip etsin insha Allah. Bizim bayramimiz da yarin insha Allah. Ve bu arada Canim ulkeme geliyorum bayram sonrasina insha Allah u Rahman….yupppiiiiii;-) 🙂

 11. Ali Said'in annesi says:

  selamınızı almayı unuttum..Aleykumselam ve Rahmetullah i ve berekatuhu ve mağfiretuhu ebeden daimen…

 12. Ali Said'in annesi says:

  Amin Cahide ablacım, Allah razı olsun..Sizin de bayramınız mübarek olsun..

 13. Ramazan Bayram’ınız Mübarek Olsun İnsallah.

  Allah ayağımızı islam yolunda kaydırmadan su imtihan dünyasını başarıyla geçiş yapanlardan eylesin. Amin. Amin. Amin.

  Bu güne dek sizi de bize her gün bir hediye gibi göndermiş olduğun tariflerle, İman dolusu mesajların icin çok teşekkür eder, size ve ailenize dünyada ve ahiretde başarı icin duacıyım. 🌹

 14. Sevde Gök says:

  Allah subhanehuTeala razı olsun.ümmetce,fetihler müjdesiyle kutlayacağımız bayramlara kavuştursun Rabbimiz hepimizi inşaallah.

  1. Allah subhanehu ve teâlâ cümlemizden razı olsun kardeşim.

Like
Close
Tarif Üstü Muhabbet | Cahide Sultan
Close
%d blogcu bunu beğendi: