Natural Snow White Serum 30 ml Rice, Capparis, Arbutin, Red Orange, Vitamin B5 içerir. Lightening, brightening, whitening.

İFTARA NE YAPSAM

iftar menüsü

Bismillah: Allah, iman edenlere ve salih amel işleyenlere şöyle vaad etmiştir: Onlar için mağfiret ve büyük bir mükafat vardır. (Maide:9)

Selamun aleykum kardeşlerim. Gün o kadar çabuk geçiyor ki, yapmam gerekenleri zor yetiştiriyorum. Bu yüzden muhabbete, yazı yazmaya hiç zaman kalmıyor. Taslakta bekleyen bir çok tarif var ama düzenlemek için zaman lazım. Ara ara hızlıca paylaşıp çıkacağım inşaAllah kusura bakmayın lütfen.

Bugün iftara ne yapsam diye düşünüyorsanız, bu hafif menüyü hazırlayabilirsiniz. Daha fazlası inanın yenmiyor.

İftar Menüsü

Bir Cevap Yazın

Bir Yorum Bırakın :)

 1. Hayırlı ramazanlar abla

 2. Ramazanimiz mubarek olsun, hay’r ile dolsun insha Allah canlar-immmm :-*

 3. selâmün aleyküm kardeşlerim.size bir sorum var.kolay doğum için nette inşikak süresi ve meryem ana otu diye bir ot varmış bunları yapmak dogru bişeymi acaba?gerçeklik payı varmı? Araştırdım fakat net bilgi bulamadım

  1. Ve aleykum selam Bernam😘💐💕

   “Peygamberimiz (s.a.s.), kızı Hz. Fatıma (r.a.)’nın doğum sancısı başladığında Ümmü Seleme ile Zeynep binti Cahş’a, Fatıma’nın yanına gitmelerini ve Ayetü’l-Kürsi’yi, A’râf sûresinin elli dördüncü ayetini ve Muavvizeteyni (Felâk-Nâs sûrelerini) okumalarını söylemiştir.”  
   (İbn Sünnî, s.232, No: 625)
   Rabbim tüm doğum yapacak kardeşlerime kolaylık versin sağlıkla bebeklerini kucaklarına almak nasip etsin âmin.

   1. Ve aleykum selam Cahidem😘💕Menü de çok güzel☺Rabbim herkesin orucunu kabul etsin âmin.

  2. Ben yaptim mekkeden getiriliyor otu surahiye atiyorsun 1 yasin okunup ufleniyir sancini hiasettin mi 1 bardak iciyorsun

  3. meryem ana otunun doğumu kolaytırdığı doğrudur doğum geldiğinde onun suyunu içmek faydalı oluyor normal doğum için suda beklerkende açıldığında rahimde de açılma olup rahat doğum oluyor..

  4. aleyküm selam. bernamehlika hanım inşikak süresini kolay doğum için okunduğunu biliyorum.rabbim yardımcınız olsun.

Like
Close
Tarif Üstü Muhabbet | Cahide Sultan
Close
%d blogcu bunu beğendi: