Natural Snow White Serum 30 ml Rice, Capparis, Arbutin, Red Orange, Vitamin B5 içerir. Lightening, brightening, whitening.

Lezzet Catering

Hayatımızın iki dönüm noktasında iki önemli yemek bizleri bekler ancak biz bu yemekleri ne pişirebiliriz, ne de yiyebiliriz. İlkini yemeğe vaktimiz olmaz, ayaküstü yesek bile pek tadını alamayız çünkü insan kendi düğününde koşuşturmadan ve heyecandan ne yaptığını bilemez durumdadır. İkincisini ise yememiz mümkün değildir, çünkü ölüler yemek yemez.

Ama iki önemli olayda da gelen misafirleri en iyi şekilde ağırlamak gerekir.
Ekonomik duruma göre bu gerekliliğin yerine getiriliş tarzı değişir. Düğünlerde bir dilim pasta ve limonata verilebileceği gibi zengin masalar da görülebilir. Aynı şekilde vefat ve mevlitlerde sadece helva dağıtıla bilirken, kavurmalı pilav, baklava da verilebilir.
Yemeğin sunumu ve servis şekli de bir o kadar önemli ve yine bütçe ile alakalıdır.
Alelacele alınan atıştırmalıklar kese kağıdına sarılabileceği gibi porselen servislerde zeytinyağlı ve salatalı kapsamlı yemek sunumu da olabilir.
Lezzet Catering cenazelerde, mevlid, sünnet, nişan ve düğün gibi organizasyonlarında ikram hizmetlerini paket ürünler ile herkes için ulaşılabilir ve standart hale getirmektedir. Her bütçeye uygun farklı menüler içeren paket yemekler sıcak servis edilir. Pratik sunumu ve hijyenik olması ile de misafirlerin beğenisini kazanır.

Bir Cevap Yazın

Like
Close
Tarif Üstü Muhabbet | Cahide Sultan
Close
%d blogcu bunu beğendi: