Natural Snow White Serum 30 ml Rice, Capparis, Arbutin, Red Orange, Vitamin B5 içerir. Lightening, brightening, whitening.

NATUREX

Sizlere helal ve sağlıklı ürünleri en çok çeşit, en hızlı ve müşteri memnuniyeti en yüksek şekilde ulaştıran Helalsitesi.com ‘dan yeni bir marka daha Naturex .

20 Yılı aşkın yıldır faaliyet gösteren Faber Kimya’nın Gimdes helal sertifikalı olarak pazara sürdüğü Naturex içerisindeki bitkisel aktiflerle sizlere doğal ve helal hijyenin yolunu sunuyor.

faber naturex oda parfümü
Naturex Bitkisel Esaslı Oda Parfümü

İçeriğinde insan sağlığına zararlı sls, paraben, formaldehit, alkol gibi hammaddeler bulunmamaktadır. İçerisinde hindistan cevizinden elde edilmiş temizleyici maddeler, bitkisel gliserin, bitki kompleksleri gibi bitkisel hammaddeler kullanılmaktadır. Kullanılan hammaddeler ürüne göre değişiklik göstermekle birlikte tüm içerikler gimdes helal sertifikalıdır.

Naturex markamızda bitkisel köpük sabun, bitkisel sıvı sabun, bitkisel esaslı şampuan, bitkisel esaslı bulaşık makinası deterjanı,bitkisel esaslı bulaşık makinası tableti,bitkisel elde bulaşık deterjanı, bitkisel genel yüzey temizleyici, bitkisel yağ ve kir sökücü, bitkisel esaslı cam ve yüzey temizleyici, bitkisel esaslı oda parfümü, bitkisel leke çıkarıcı, bitkisel esaslı çamaşır makinası deterjanı gibi 20 çeşitten fazla sayıda ürün bulunmaktadır.

naturex-kapali-saçlar
Naturex Bitkisel Esaslı şampuan
naturex-sıvı sabun
Naturex Bitkisel Esaslı sıvı sabun

Sizde gönül rahatlığıyla temizlik ve hijyen sağlamak için Naturex sayfamızı ziyaret ediniz.

Bir Cevap Yazın

Bir Yorum Bırakın :)

  1. nezirin_annesi says:

    “İçeriğinde insan sağlığına zararlı sls, paraben, formaldehit, alkol gibi hammaddeler bulunmaktadır” yazmışsın ablam. yanlış anlamasın kimse bulunmamaktadır yazacaktın eksik olmuş 🙂

    1. Öyle olmuş hemen düzelttim. Yazıyı Helal sitesinden Osman kardeşimiz yazıp yollamıştı. Ben de okumadan yayınladım 🙂

Like
Close
Tarif Üstü Muhabbet | Cahide Sultan
Close
%d blogcu bunu beğendi: