Doğal Güneş Kremi

Naturalive Ter Önleyici Deodorant Stick

Naturalive ter önleyici

Sıcakların bastırdığı şu günlerde genelde sık terlemekten şikayet ederiz. Çoğumuz kötü kokuyu engellemek için her markette bulunan ter önleyicilerden alıp kullanıyoruz. Oysa ki bu ürünler içeriklerinde bulunan zararlı maddeler sebebiyle bize zarar veriyor. Sağlıklı ürün arayanlar için Naturalive‘ın ter önleyici deodorant stick‘ini tavsiye ederim. Hem çok güzel kokuyor, hem haram-sağlıksız hiç bir katkı maddesi içermiyor. Hem de çok etkili bir ürün. Terlemeyi engellemeden, yani gözenekleri tıkamadan kokuyu önlüyor. Günde 1 kez kullanmanız yeterli.

Deodorant Stick doğal formülü ile zararlı maddeler içermez ve günlük kullanım için uygundur. Bay ve bayanların kullanımına uygun olarak olarak üretilmiştir.

Deodorant Stick doğal formülü ile zararlı maddeler içermez ve günlük kullanım için uygundur. Bay ve bayanların kullanımına uygun olarak olarak üretilmiştir. Deodorant Stick’i diğerlerinden farklı kılan bazı özellikleri şu şekildedir:

• Ter gözeneklerini tıkamaz, doğal terleme fonksiyonlarını etkilemez.
• Terleme sonucunda kötü kokuya sebep olan bakteri oluşumunu engeller.
• Ph değeri 5.5 olup cildin doğal asit dengesini korur.
• Sadece 24 saat değil 3 gün etkin koruma sağlar.
• Koruyucu katkı maddesi içermez.
• Yoğun formülü ile 50 g’ lık ambalajlarda sunulmuştur.

Deodorant Stick İçindekiler:Coco Capric Caprate (Hindistan Cevizi Eldesi), Olive Oil (Zeytinyağı), Zinc Oxide (Çinko Minerali), Bees Wax (Balmumu), Castor Oil (Hint Y.) , Glycerin (Bitkisel Gliserin), Cocoa Butter (Kakao Y.), Sodium Bicarbonate (Karbonat), Corn Starch (GDO’suz Mısır Nişastası), Methyl Glucose Sesquistearate (Mısır Eldesi),Portakal Yağı, Citric Acid (Limon Tuzu), Tocopheryl Acetate (E Vitamini)

Bu ürünü Naturalive sitesinden sipariş edebilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

Bir Yorum Bırakın :)

  1. zturkan says:

    bende çok çabuk ter kokusu oluyor hem roll on hemde sprey deodorant kullanıyorum.. bu ürünü mutlaka deniycem

  2. gürcü says:

    iyi günler, ben ter kokusu için karbonat kullanıyorum. biten bir krem kutusuna karbonatı koydum nemli elimle sürüyorum gayette memnunum 🙂

  3. Naturalive ürünlerine http://www.helalsitesi.com ve http://www.yesilsepetim.com dan ulaşabilirsiniz

  4. http://www.helalsitesi.com ve http://www.yesilsepetim.com dan naturalive ürünlerine ulaşabilirsiniz.

Like
Close
Tarif Üstü Muhabbet | Cahide Sultan
Close
%d blogcu bunu beğendi: