Doğal Güneş Kremi

Helal Sitesinden Dünyaya Kargo

helal gıda
Helalsitesi.com Helal ve Sağlıklı Ürünleri Dünyaya Gönderiyor.

Helalsitesi.com ‘dan bir ilk daha, Türkiye’den Dünya’ya Kargoyla Ürün Gönderiyoruz.

Dünya’da bulunan Helal ve Sağlıklı Ürün ihtiyacına cevap verebilmek için elimizden geleni yapıyoruz. Bu yüzden Dünya’nın neresinde olursanız olun sizlere gönül rahatlığıyla tüketip, kullanabileceğiniz ürünler sunuyoruz.

Ptt Kargo ile yaptığımız birliktelik sonucunda helal gıda, doğal ve sağlıklı kozmetik, kişisel bakım ve güzellik ürünlerinin gönderimini sağlıyoruz. Gimdes helal sertifikalı ürünleri Dünyanın da beğenisine sunuyoruz. Şu ana kadar Türkmenistan, Almanya, Rusya, Avustralya, Özbekistan, Azerbeycan ve hatta Singapur gibi Dünya’nın pekçok ülkesine ürün gönderimi yaptık Elhamdülillah. Dünyanın neresinde olursanız olun maksimum 14 gün içerisinde kargolarınız sizlere ulaştırılmaktadır.

Yurtdışı gönderimden muaf tutulan ürünlerimiz raf ömrü az olan ve bozulma ihtimali yüksek olan ürünlerdir. Yurtdışı gönderim yapamadığımız ürünler sadece süt ürünlerimizdir.

Yurtdışı kargo maliyetlerimiz de şu şekildedir;
0-100 TL ‘lik alımlarda 49,90 TL
101-200 TL ‘lik alımlarda 69,90 TL
201-500 ‘lik alımlarda 99,90 TL
501 TL ve üzeri alımlarda 119,90 TL olarak belirlenmiştir.

Önemli Not: Emsay Gıda Bilişim Danışmalık’ın tescilli markası olan Helalsitesi.com fiyat değişikliği yapma ve Ülkelere göre oluşacak ekstra kargo maliyetleri talep etme yetkisine sahiptir. Oluşacak ekstra maliyetler karşılanmadıkça kargolar gönderilemeyecektir.

Bilgilerinize sunarız. Sizleri de sitemizde misafir etmekten onur duyarız.
www.helalsitesi.com

Bir Cevap Yazın

Bir Yorum Bırakın :)

  1. Ne kadar acı bırşeyhelal sıtesı ve biz müslüman ülkeyız..demekkı helal olmayanlarda var.işte müzlüman olmanın halı.inanın ben çok kızıyorum.İslamda ne dıyor.inanacaksın.hıle yapılıyor dıye inanmazsan çok büyük günah.bıze öyle öğrettıler..aldığımn malı şaka yerd einanmayıp tekrar ölçersen eğer doğru çıktıysa günahı san..doğru olmazsa günahı ona yanı satıcıya..demekkı güven meselesi..kalkınmadığımız iöin dünya pazarında kenıımızı ıyı tanıtmadığımız bellı..bana göre bu helal sıtesı ters gelıyor.ürünün içeriğine güveneceksın günahı satıcıya olur.Zaten sahtekarlıklar hep dini kullananlardan çıkıyor.müslümanlığı iyi tanıtmıyorlar.

Like
Close
Tarif Üstü Muhabbet | Cahide Sultan
Close
%d blogcu bunu beğendi: