Doğal Güneş Kremi

Katkısız Saf Sızma Zeytinyağı

unnamed

Sağlık İksiriniz Soğuk Sıkım Zeytinyağı Yesilsepetim.com ‘da

Kur’an-ı Kerim ve Hadislerde geçen zeytinyağı tam bir sağlık kaynağıdır. İçerdiği esansiyel yağ asitleriyle kalp ve damar sağlığınız için paha biçilmez bir nimettir zeytinyağı.

Zeytinyağının elde edilmesinde ve bu nimetin sağlığımıza fayda sağlamasında, zeytinden zeytinyağıeldesine kadar yapılan işlemlerin önemi çok büyüktür.

Yesilsepetim.com ‘ un sizlere sunduğu Güven Asa zeytinyağları 26 Derecede soğuk sıkımdır. Güven Asa soğuk sıkım zeytinyağı zengin aroma ve kendine has nefis bir kokuya sahiptir. Çünkü yüksek ısısal işlem uygulanmadığı için aroması, lezzeti, kokusu uzaklaşmaz ve zeytinyağında kalır.

Yüksek sıcaklık uygulanmadığı için zeytinyağının kalitesi bozulmaz ve zeytin ne kadar kaliteliyse o kadar kaliteli zeytinyağı elde edilir.

Yesilsepetim.com ‘da sunulan Güvenasa zeytinyağlarında kullanılan zeytinlerin kalitesi çok yüksektir. Zeytinlerin tamamı erken hasat, silkim ve eleküstü seçme zeytinlerdendir. Ayvalık, Gömeç ve Pelitköy yamaç bahçelerinde yetişen özel zeytinler kullanılır ve dışarıdan kesinlikle zeytin alımı yapılmaz.

Güven Asa Zeytinyağlarına 26 Derecede soğuk sıkım yapılmasının farklı bir faydası da yüksek seviyede antioksidan içermesi, vitamin, mineraller ve yağ asitleri açısından zengin olmasıdır. Eğer sıkım(press) işlemi sıcak su ile yapılsaydı bu fayda elde edilemeyecekti.slider_image

Sizde yüksek aromalı, lezzetli, katkısız ve doğal zeytinyağı deneyimi yaşamak istiyorsanız, sizleri Güven Asa zeytinyağıyla tanışmaya ve Yeşil Yaşam AdresinizYesilsepetim.com ‘ u ziyaret etmeye davet ediyoruz.

Yazımızı bitirmeden önce zeytin ve zeytinyağı ile ilgili ayet ve hadisleri sizinle paylaşalım

Kur’an-ı Kerim’de mealen;

“Ve bir de ağaç yarattık ki, Tur-i Sina’dan çıkar; hem yağ bitirir, hem yiyeceklerine bir katık.” (Mü’minun Suresi, ayet 20)

Peygamber Efendimiz (SAV) hadis-i şerifinde;

“Zeytinyağını ekmeğe katık ediniz ve onunla yağlanınız. Zira o, mübarek bir ağaçtandır.”Buyurmuştur.

Bir Cevap Yazın

Bir Yorum Bırakın :)

  1. cahide hanim, siz bu ürünü denedinizmi?

  2. Cok guzel bir urunmus lakin cok pahali. kaliteli ve saglikli urunlere ulasmak git gide zorlasiyor.

Like
Close
Tarif Üstü Muhabbet | Cahide Sultan
Close
%d blogcu bunu beğendi: