Natural Snow White Serum 30 ml Rice, Capparis, Arbutin, Red Orange, Vitamin B5 içerir. Lightening, brightening, whitening.

Yesilsepetim.com

unnamed

Sağlığına değer verenler için yepyeni, yemyeşil bir site doğdu www.yesilsepetim.com 😉

Helalsitesi.com ve Yesilsepetim.com Kurucu Ortağı Osman Emre SAYIN ‘ın dilinden yeni girişimini dinliyoruz:

Helalsitesi.com ‘da helal sertifikasına sahip ürünleri sergilemeye çalışıyoruz, ancak helal sertifikası olmasa da çok doğal, sağlıklı ve yine helal içerikli ürünlerimiz var. Helalsitesi.com ‘da sertifikası olmadığı için bu ürünleri sunamıyorduk, Yesilsepetim.com ‘un doğuş hikayesi aslında buradan kaynaklandı.

Yesilsepetim.com ekibi olarak kendi sağlığımıza, eşlerimizin, çocuklarımızın sağlığına, sizin sağlığınıza değer ve önem veriyoruz. Bu yüzden Yesilsepetim.com ‘da bitkisel ürünler, organik ürünler, doğal ürünler ve sağlıklı ürünleribulabileceksiniz. Dünyada yerleşen ancak Türkiye’de daha yeni yeni oluşan “greenbrands, greenproducts” yani “yeşil markalar, yeşil ürünler”iYesilsepetim.com ‘da sizlere sunuyoruz.

Yesilsepetim.comolarak sizlere yeşil kozmetik, yeşil güzellik ve temizlik ürünleri, yeşil gıda ürünleri, yeşil tekstil ürünleri, yeşil aksesuarlar, yeşil mutfak ürünleri, yeşil elektronik ürünleri ve aklınıza gelebilecek yemyeşil ürünleri sunmaya başladık. Bu yüzden çok heyecanlıyız =)

Yeşil ürünleri sizler için üretici fabrikalardan özel olarak, en uygun şartlarlatopluyoruz, sizin sağlığınız bizim için çok önemli bu yüzden bünyemizde Gıda Mühendisi, Endüstri Mühendisi ve Kimya Mühendisidesteğini bulunduruyoruz.  Ürünlerin hepsini özel olarak inceliyoruz. Mühendis kadromuzla ürünlerdeki katkı maddelerini, bileşenleri ve bileşenlerin elde edilme şeklini tek tek inceliyoruz.  İçeriğinde sağlığına zarar verecek  “bir kimyasal madde” olsa bile “kesinlikle” sitemizde yayınlamıyoruz. Çok hassasız!YeşilSepetim-375

Yesilsepetim.com ‘daki ürünlerin Doğal, Organik, Bitkisel ve Sağlıklı, kısaca “Yeşil Ürünler” olmasına çok önem veriyoruz, sağlığına çok değer veriyoruz. Şu anda Türkiye’de bu kadar Mühendisin kontrolü altında ürün tedariği yapan ve sağlığınızı bu kadar düşünen bir firma yok. Çok gururluyuz =)

Biz uzman bir kadroyuz, 3 yıldır E-ticaretle ilgileniyoruz, bu yüzden profesyonel bir hizmeti yine Yesilsepetim.com da veriyoruz.  Türkiye’nin en profesyonel e-ticaret yazılımıyla da müşterilerimiz karşı karşıyalar, mobilden, tabletten, bilgisayardan, her yerden kolay adımlarlaalışverişini tamamlayabilecekler. 128 bit güvenlik sistemi ve SSL sertifikasıyla müşterilerimize güvenimizi garanti ediyoruz. Çok güvenliyiz=)

Yesilsepetim.com’ da bulunan yada bulunmayan herhangi bir ürün yada katkı maddesi yada üretim vb. durumlarla ilgili aklına ne takılıyorsa bize sorabilirsiniz. Uzman kadromuz her zaman yanınızda. Aklındaki tüm soruları cevaplayacağız. Çok uzmanız=)

Sosyal Medya Hesaplarımız

www.facebook.com/yesilsepetim

www.instagram.com/yesilsepetim

www.twitter.com/yesilsepetim

www.google.com/+yesilsepetim

Yeşil Yaşam Adresiniz  www.yesilsepetim.com

 

Bir Cevap Yazın

Like
Close
Tarif Üstü Muhabbet | Cahide Sultan
Close
%d blogcu bunu beğendi: