Natural Snow White Serum 30 ml Rice, Capparis, Arbutin, Red Orange, Vitamin B5 içerir. Lightening, brightening, whitening.

SİZ EY TAKLİTÇİ KÜÇÜK KÖLELER!

10687517_872021822849846_7447991975543153984_o

Bismillah: Dinlerine uymadıkça yahudiler de hıristiyanlar da asla senden razı olmayacaklardır. De ki: Doğru yol, ancak Allah’ın yoludur. Sana gelen ilimden sonra onların arzularına uyacak olursan, andolsun ki, Allah’tan sana ne bir dost ne de bir yardımcı vardır. (Bakara:120)

Üstte gördüğünüz resimde kâfirler, noel babalarına şöyle bir not bırakmışlar : “Sevgili aziz, lütfen İslam’ı durdur! ”

Dünyanın her yerinde İslama karşı topyekûn bir savaş var. Avrupa’da camilerimize saldırıyor, müslümanları taciz ediyorlar. Çin’de 1 ocaktan itibaren namaz ve tesettür yasak olacak. Mescid-i aksamız siyonist köpekler tarafından kuşatılmaya devam ediyor. Dört yıla yakındır yanıbaşımızda Müslüman çocuklar, mazlumlar katlediliyor.

Dünyanın hiçbir yerinde bir hristiyanın evinde islama ait bir sembol göremezsiniz. Sokaklarında islamın propagandasını yapan bir hristiyana rastlayamazsınız.

Fakat bizim günden güne yozlaşan toplulumuzda bu islâm düşmanlarının ekmeğine katman katman yağ süren güya müslümanları görüyoruz.

Başka bir resimde sıra sıra dizilmiş noel baba figürlerinin, pantolonlarını indirmiş hali vardı. Üzerinde “İslam için yeni yıl mesajı” yazıyordu!

Bu iğrenç resimleri gördüğü, İslama olan bu düşmanlığı fark ettiği halde yılbaşı kutlayan birinin Müslümanlık iddiası ne büyük bir hezeyandır!

Müslümanlara zerrece saygısı olmayan bu zavallı taklitçi zihniyetin: “Ama onlara da saygı göstermeniz lazım” demeleri midemi bulandırıyor.
Hristiyan, noel sembollerini bir ay öncesinden evine koyup: “Biz noeli kutlamıyoruz, yılbaşını kutluyoruz!” diye zırvalayanlardan da tiksiniyorum.

100 yıl evvel İngiliz tohumları atıldı bu topraklara. Bu yüzden bu bayağı ve münafık haller, çağdaş geçinenlerin islâm düşmanlığı, Batı hayranlığı bu yüzden.

Siz ey taklitçi küçük köleler!
Alın işte noel babanız, yılbaşı ağacınız, Coca Cola’nız!
Hakikati örten renkli ışıltılarınız
İslam, namaz, Ayet, Hadis boşverin!
Siz kalbi temiz insanlarsınız!

Cahide Sultan

Bir Cevap Yazın

Bir Yorum Bırakın :)

 1. Dünyanın hiçbir yerinde bir hristiyanın evinde islama ait bir sembol göremezsiniz. demişsiniz sizin evinizde bir hiristiyana ait sembol var mı ??? kendiniz dışında ki herkes kötü size göre.yazık acıyorum

  1. Anlayış fakirliği bu! Yazık acıyorum!

  2. sümeyye says:

   Özden Hanım gerçekten de anlamak denilen olgu sizde işe yaramamış. Elbette ne hristiyanların ne de müslümanların evlerinde ya da yaşantılarında birbirlerine ait sembol,düşünce,davranış olmamalı.Zaten Cahide Hanım da ;müslümanların yaşantılarında milyon tane olan hristiyan olgusunun niçin hristiyanların yaşantılarında olmadığına vurgu yapamış.Siz üzerinize alınmayın.Zaten gözlem yapmayı bilen ,objektif ,Allah’ın emirlerini okuyup bilen kişi bundan hayıflanır.Anladığı halde anlamamazlıktan gelmek için kırk tane taklayı bir defada atanlar değil.

 2. YÜCE RABBİM TÜM İSLAM ALEMİNE KENDİ ÖZÜMÜZE DÖNMEYİ NASİP ETSİN.RABBİM SENİN YÜCE DİNİNİ HAKKIYLA YAŞAMAYI VE GELECEK NESİLLERİMİZEDE YAŞATMAYI NASİP ET.AMİN. YAVRULARIMIZI KÜFFARIN OYUNLARINDAN SEN KORU.NEKADAR GÜZEL YAZMIŞSINIZ CAHİDE HNM ONLARIN EVLERİNDE İSLAMA DAİR HİÇ BİR İZ BULUNMAZKEN BİZİM SOKAKLAR VİTRİNLER VS HATTA EVLER ONLARIN İZLERİYLE DOLUP TAŞIYOR.ONLARIN ŞERRİNDEN SANA SIĞINIYORUZ.SEN MUHAFAZA EYLE YA RABBİM.AMİN

 3. songül says:

  Ne güzel yazmışsınız Cahide Hanım. Bu gidişat nasıl düzelecek? Gerçekten çok yazık…

 4. Allah razı olsun Cahide hanım içimizden geçenlere tercüman olmuşsunuz.

 5. yuregjne sagljk ablam.. Djbjne kadar hakljsjn.. Katjlmamak elde degjl…

 6. yani yilbasinda hindiyi anladikta kurbandaki koc’a söz niye

 7. nur hanim “kurbanda koc yilbasinda hindi ” demekle neyi kastetdiniz anlamadim

 8. sene 91 ya da 92 yılbaşısı..hiç unutmuyorum daha geceyarısı gelmemişti ki göğüs ucunu pulla kapatmış,tangalı tüllü bir dansöz oynuyordu..o görüntü hiç uçmadı aklımdan.ertesi gün okulda arkadaşlarımızla birbirimize anlatıyoruz çocuk aklımızla.

  aman allahım biz neler yaşamışız.neler görüyoruz.neredeyse evinde yılbaşı günü günlük rutininden başka hiç bir şey yapmayan biz azınlıklar yakında marjinal olup çıkacağız..düzene uymayan anarşistler biz olacağız!

  ayrıca peygamberin doğumunu ağaç katlederek süslemek ne alaka biri bana anlatsa..senelerdir bu işi yapan inanların aklını çözemedim..

 9. Mehtapabla says:

  Hadi biz avrupa’da yaşıyoruz bunların geleneklerini dinlemek zorunda kalıyoruz Türkiye’de yaşayanlarda aynı şeyleri yapıyorlar saat şuanda gece 12 30 havai fişekler patlıyor insanların uydurduğu bir gün için buna kafa ne kulak dayanacak gibi değil bu gece sabaha kadar patlatırlar uyuya bilmein imkânı yok . Geçen sene sabah dörtte bile halâ patlatıyorlardı onca boşa giden paraya mı ortalığın kirlenmesine mi tehlikesinemi neresinden baksak saçma sapan bir şey Allah bazı kullarına akıl versin mecbur oturuyorum bu gürültüde uyunmuyorki

 10. Birgül says:

  Göklerin ve yerlerin sahibine nankörlük ederek, 2014. 2015,e geçiş yapanlar Bilsinlerki sırat köprüsünden geçiş bu kadar eğlenceli olmayacak

 11. Birgül Hanim says:

  Allah raziolsun canim eline yüreyine salik

 12. Eline sağlık çok faydalı yazılar anlayabilmek dileğiyle…

 13. aynen tiksiniyorum, anlattığın iki noel örneği tiksintimi iyice artırdı, bir silgi almak için girdiğim kırtasiyenin vitrininden tiksiniyorum, eşime söyledim almasını,tv de gezinirken bolca çıkan reklam ve programlar içimi karartıyor, anneciğim burda da kötü mesaj var, yanlış bu biliyoruz değil mi diyerek geçiştirmek, ama öğretmen yapın dedi deyip bir hafta önceden verilen yılbaşı tamalı ödevler,, kızım artık, öğretmenin annesi söylemeiştir ona ben söyleyeyim mi, söyle kızım…. sadece anaokulu olsa ablam, şimdiden gözüm korktu uzun eğitim sürecinden, islamın, guslün, imanın şartını saydırmayı öğretmeden evvel, imanın ne olduğunu öğretmek, nuruyla kalbini aydınlatmak, sıcaklığıyla, güven duygusuyla hayatında canlı tutmak,
  ÇOCUKLAR İÇİN, daha başka NASIL,, GÜÇLÜ ÖRNEKLER, GÖRSEL, NE VARSA…?? mekteb i suffa yı da takip ediyorum bu ara..

 14. *kahverengi* says:

  Yazdığın her cümleye yürekten katılıyorum Cahidem…Allahım yardımcı olsun bizlere…keşke ben de bu konuda yalnız olmasaydım diyorum…eşimle hala tam olarak aynı noktadan bakamıyoruz, elbette geldiği noktaya hamd ediyorum ama işte yine de böyle meselelerde benim baktığım gibi bakmıyor olması üzüyor beni…Elimden geldiğince bu gibi meseleler üzerine konuşmaya çalışıyorum ama her şey bir kerede düzelmiyor maalesef. Dün diğer yazıdaki okuduklarımdan İmam Rabbani’nin geçtiği yorumu( ne desem bilemedim, hikaye desem olmayacak gibi geldi, o yüzden yorum diyorum) aktardım kendisine, Zahide kardeşim mi yazmıştı, tam olarak hatırlayamadım, Allah razı olsun kendisinden, böyle olaylarla anlatınca daha bir etkili oluyor sanki…O yüzden bu tür bilgileri olanlar paylaştığında mutlu oluyorum ben…ama umudumu yitirmiyorum, olacak bir gün, Allah’ım bize de nasip edecek gerçekten bir Müslüman gibi yaşamayı, ben söylemeden eşim söyleyecek bazı şeyleri, çocuklarımız olacak, onları da dinimizin hassasiyetleriyle, gereklilikleriyle yetiştirmek en çok dikkat ettiğimiz şeyler olacak inşallah…off gözlerim doldu…dua niyetine kurduğum hayaller işte! Rabbim kabul eder inşallah…ağlamadan çıkayım ben…

 15. nilüfer says:

  Selamün aleyküm cahide ablam bizde anaokulunda yeni bir yıla girme kutlamalarını protesto ediyor ve bugün çocuklarımızı okula göndermiyoruz bizim yeniyılımız 1 muharremdir herkese duyurmaya çalışıyoruz hepimizin çok iyi bildiği fakat bazılarımızın hoşuna gitmeyen bir hadisle bitiriyorum KİM BİR KAVME BENZERSE ONLARDANDIR -RASULULLAH [S.A.V.]

 16. ummu Hamza says:

  Cokca istiğfar etmeye,dua etmeye calisacagim bugun. Sozde muslumanlarin topluca Rabbine isyan ettigi bu gunde helake ugramamak icin, icimizdeki beyinsizler yuzunden bizi de helak etmesin Rabbim diye… muslumanliga gelince kem kum edip is baska seylere geldi mi hic de geri kalmayanlardan utaniyorum ben de, onlarin dinlerinden utanislarindan, Allah kelaMindan kacislarindan. BeNim de midem kaldiramiyor cogu zaman bu ikiyuzlulugu.

 17. neyyire says:

  Ne doğru tespitler.. Allah Hristiyanlara benzememe hususunda da peygamberimizi örnek almayı nasip etsin.. sessiz takipçilerinizdendim ama linklerinizi zaman zaman paylasiyordum Cahide hanim.. Özenti Müslümanlarin sebebi bizim tebliğ vazife nakısıyetimiz belki de..

 18. Kalemibize yureginize sağlık cahide abla Allah sizi ve bizleri razı olduğu kullarindan eylesin sevgilerimle…

 19. Selamın aleykum cahıde ablacım, dün markete gittim ( bana kalsa 3 gun oncesı gidecektim ama esım erteleye erteleye anca) kuruyemişler, hindiler, içecekler , parti malzemelerinden milliyetin gözü dönmüş küçük bir cocuk gördüm hindi seçmeye çalışıyordu çok üzüldüm. Orada canım mübarek hayvanlarımızın etlerı boş gözlerle onlara bakıyordu, kurbanda koç yılbaşında hindi ne hale gelmişiz. Ben meyvemı ve evrimin ıhtıyacını aldım çıktım . Inşallah televizyonda kapatacağız bugünden itibaren şu Kutlamaları bıtene kadar. Ben ancak bu kadar engel olabılıyorum Rabbim Günahlarımızı affetsin. Allah razı olsun sizden ne güzel yazıyorsunuz , hayırlı gunler dılerım..

Like
Close
Tarif Üstü Muhabbet | Cahide Sultan
Close
%d blogcu bunu beğendi: