Doğal Güneş Kremi

ALLAH BİZE YETER!


Şeyh Hasan Ali’den nefis bir sohbet. Allah bize yeter!

Bir Cevap Yazın

Bir Yorum Bırakın :)

 1. Bu sohpet cooook güzel.Allah razı olsun

 2. Allah razı olsun Cahidem bu video ilaç gibi geldi,neymiş antidepresanlar falan filan.Çare şifa Kur’an da Elhamdulillah.Rabbim okuyup hayatımıza geçirmeyi nasip etsin cümlemize de âmin.

 3. Allah razi olsun

 4. Cok guzel video Allah razi olsun bugun yasadigim sikintinin ustune ilac gibi geldi

 5. Ne kadar güzel anlatılmış…

 6. maşaAllah ablam çok faydalı videolar paylaşıyorsun…:) CezakAllahu hayran!

 7. *kahverengi* says:

  harika bir video…Allah razı olsun gülüm, izledikten sonra sitesine de baktım, çok güzel videolar var…ben böyle videoları izleyince içimde bir genişleme oluyor sanki, pek de anlatamayacağım hislerle dolup taşıyorum…aslında söyledikleri ne kadar doğru, kendimizi, derdimizi sadece ve sadece O’na anlattık da ne zaman bizi reddetti? Sanırım daha çok pratik yapmalıyız, kendi adıma söyleyeyim en azından, sıkıntımı derdimi bir faniyle konuşmaktansa O’na arz etmeyi daha çok yapmalıyım…beni yanlışa götüren düşünce şu olsa gerek:” Allah’ım halimi, durumumu, içimi zaten biliyor, hem de benden daha iyi…” dolayısıyla tekrar aynı şeyleri O’na anlatmak pek yapmadığım bir şeydi, kimi zaman dua etmekten bile uzaklaşıyorum, ruh halim kötüyse…oysa asıl o zamanlar dua etmem gerekiyor biliyorum…bu düşüncelerimin yanlış olduğunu biliyor olmama rağmen çok kötü olduğum zamanlarda elim hiçbir şey yapmaya gitmiyor…

 8. Bu videoyu nasıl indirebilirim çok güzel şuan skintilarim var rabbim herkesin skintisini gidersin

  1. Canım videonun linkini buraya http://www.izlevideo.net/ yapıştır ve indir.

   1. Şöyle de yapılabilir. Üst tarafta olan linkte www. ile youtube yazan yerin arasına küçük harfle ss yazın enter a tıklayın. Yan tarafta bişeyler çıkıyor more falan yazıyor ona tıkladıktan sonra pc ye hangisi uygunsa indirin.

    1. Ben uzun yazdım yine ama o kadar sürmüyor kolay bişey.

Like
Close
Tarif Üstü Muhabbet | Cahide Sultan
Close
%d blogcu bunu beğendi: