Natural Snow White Serum 30 ml Rice, Capparis, Arbutin, Red Orange, Vitamin B5 içerir. Lightening, brightening, whitening.

Yitirilmiş Mânâlar

Selamun aleykum değerli kardeşlerim,

Cahide kardeşimin sayfasında bir kaç yorumla başlayan birlikteliğimiz, bildiğiniz gibi son zamanlarda haftalık yazılarla devam ediyordu. Fakat kardeşimin bu yazılara gelen yorumların kendisini yorduğunu ve yıprattığını söyleyerek devam etmek istememesi beni çok uzun zamandır düşündüğüm ama bir türlü cesaret edemediğim blog açma fikrimi hayata geçirmeme vesile oldu.

Blog açma hususunda beni cesaretlendiren en büyük etken bu sayfada yazıları gönülden destekleyen, takip eden ve çok faydalı bulan kardeşlerim için yazılara devam etme düşüncesi oldu. Yazılar aynı bu sayfada yayınlandığı gibi haftada bir kere yayınlanmaya devam edecek inşaAllah. Ayrıca farklı konularda da çalışmalar yayınlanacak. Rabbim hayırlara vesile kılıp beni utandırmasın.

Bu güne dek sayfasında ve gönlünde bana açtığı yer için Cahide kardeşime çok teşekkür ediyorum ve gönlündeki yerimin cennette buluşana dek devam etmesini diliyorum. Siz çok değerli kardeşlerimede beni aranıza alıp kabullendiğiniz, ilgilendiğiniz için teker teker teşekkürlerimi sunuyorum. Burda kurduğumuz dostlukların her daim devam etmesini temenni ediyorum.

Yazıları, bloğu ve beni takip etmek isteyen kardeşlerim içinde bloğun linkini aşağıya veriyorum.

http://yitirilmis-manalar.blogspot.de/

Rabbim hayr olan tüm işlerinizi kolaylaştırsın kardeşlerim, hepiniz Allah’a emanet olun.

Selamun aleykum

Saliha Yıldız

Bir Cevap Yazın

Bir Yorum Bırakın :)

 1. selamün aleykun saliha ablam blogun harılı ve uğurlu olsun inşallah iyi şeylare vesile olursun ama ben senin blogu açamıyorum açan arkadaşlar yardımcı olabilirmi google şifre felan istiyorda açamıyorum şimdiden teşekkürler

 2. Kardelen says:

  Saliha kardesim yeni blogun hayirli olsun, yine takipcilerinden olacagim insALLAH. ALLAH’a emanet ol.

 3. elifzeynep says:

  Allah hayırlı uğurlu eylesin.inşallah sizi takip etmeye çalışacağım.aeo

  1. Amiin. Her zaman beklerim Zeynep kardeşim.

 4. Aleykum selam . Anlamistim blog acacagini cok mutlu oldum. )) Allah (c.c) yardimcin olsun. Sana guveniyorum abla. Dualarim seninle.) optum kib. Selametle

  1. Amiin Fadime kardeşim. Rabbim güveninize layık olmayı nasip etsin.

 5. Zeymuran says:

  selamun aleykum sizide seviyoruz 🙂 🙂 🙂 devam edin yılmadan o güzel yazılarını bekliyoruz :):) .)

  1. Aleykum selam ve rahmetullah Zeymuran kardeşim. Rabbim izin verdiği müddetce devam etmeye çalışacağım. Sizde dualarınızı eksik etmeyin.

 6. Sevdenur91 says:

  Saliha ablam hayırlı olsun rabbimizin rızasına uygun olsun.seni çok sevdik bloğunu da tam destekliycem elimden geldiği kadar.rabbimizin rızası adına yapılan her işin arkasındayız.yazılarından çok bilgiler öğreniyoruz.rabbim yardımcın olsun, utandırmasın.şimdi bloğu açıp bi bakcam ne güzellikler var:)

  1. Amiiin Sevdenur. Rabbim beni sevginize layık etsin.

 7. Aleykümselam ve Rahmetullah abla,
  Sanırım yorum yazmakta biraz geciktim :). Sabah pek erken kalkamadım kalktım da işlerim vardı derken nete girip bakamadım yazılara falan. Bloğun hayırlı olsun abla. Güzel bir sürpriz oldu bizim için :). Yazılarını bekliyorum merakla :). Bir de bana dua ederseniz çok sevinirim. Allah razı olsun.

Like
Close
Tarif Üstü Muhabbet | Cahide Sultan
Close
%d blogcu bunu beğendi: