Natural Snow White Serum 30 ml Rice, Capparis, Arbutin, Red Orange, Vitamin B5 içerir. Lightening, brightening, whitening.

BAYRAM İKRAMLARI

 Ebu Hüreyre radıyallahu anh anlatıyor:

 “Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki: “Temiz şeylerinden kim ne tasadduk ederse -ki Allah sadece temizi kabul eder- Rahman onu sağ eliyle alır -ki O’nun her iki eli de sağdır- bu sadaka bir tek hurma bile olsa, O, Rahman’ın avucunda dağdan daha iri oluncaya kadar büyür, tıpkı sizin bir tayı veya bir boduğu büyütmeniz gibi (O da sadakanızı büyütür).”
Buhari, Zekat 8; Müslim, Zekat 63, (1014); Muvatta, Sadakat 1, (2, 995); Tirmizi, Zekat 28, (661); Nesai, Zekat 48, (5, 57); İbnu Mace, 28, (1842).

Bayramda en çok sevindirilmesi gerekenler çocuklar.Malum takı kursuna gidiyorum.Şimdiden kolay ve şirin takı modellerini yapmaya başladım bile.Bu takılar şeker toplamaya gelen çocuklar ve komşu çocukları için hazırlandı. 

     Takıları yaparken küçük kızım ve oğlumun çok katkısı oldu.Hemencecik yapmayı öğrendiler bile.

Bu şirin bilezikleri çocuklara verdiğimde onların yüzündeki şaşkınlıkla karışık sevinç ifadelerini görmenizi isterdim.

Önceki bayramlarda balon da alırdık ama onunda kıymeti kalmadı sanki.

Çocuklara bayram sevincini elimizden geldiğince tattırmaya çalışalım inşaallah.

CAHİDE

Bir Cevap Yazın

Bir Yorum Bırakın :)

 1. boncuk bileklikler çok güzel canım, ellerine sağlık. Cahide ciğim, tema konusunda şimdilik beklemedeyim. Bahsettğin sorunları düzeltecek bir arkadaş buldum, bakalım o hallederse herşey düzelecek inş. İlgin için çok teşekkürler canım.

 2. Bayramin kutlu olsun, nice bayramlara…

 3. selam canım
  bende seni bayramlamaya gelsem bana da kaldımı acaba:)))
  ellerin dert görmesin çocuklar için çok değişik bir hediye olmuş eminim bayılmışlardır bende artık balon değil de sevinecekleri oyuncaklar alıyorum ama bu bayram çıkamadığım için nakit ödeme yaptım çocuklara:)))
  aslında ona daha çok sevindiler gıcır gıcır paraları görünce
  neyse bacım bilekliğimi almaya geliyorum:D
  sevgiyle kal

  1. Ablacım ne demek,sen gel ben sana daha güzellerinden yaparım.Sende iyi etmişsin ablam.Çocuklar nasıl sevinmiştir kimbilir.Allah razı olsun…

Like
Close
Tarif Üstü Muhabbet | Cahide Sultan
Close
%d blogcu bunu beğendi: