Doğal Güneş Kremi

İsrail köpekleri Yardım gemilerine saldırdı!

 

Arkadaşlar yeni öğrendiğim bir haberle yıkıldım,

Alçak israil askerleri,tamamen insani kaygılarla yola çıkmış,içinde  silahsız 700 kişinin bulunduğu Mavi Marmara gemisine saldırdı ve abluka altına aldı.

Çok üzülerek,gözyaşları içinde yazıyorum;2 kişi hayatını kaybetti.50 kişiden fazla yaralı var…İnna lillahi ve innâ ileyhi raciun..

Hep bundan korkuyorduk,duamız onların sağ salim kardeşlerimize ulaşmasıydı.İsrail kendisine yakışan alçaklığı bir kez daha gösterdi.

Merak ediyorum dünya nasıl tepki gösterecek.Bu pislikler nasıl durdurulacak?!!

Bugün dua günüdür dostlar!

Kardeşlerimize bol bol dua edelim lütfen….

Her şerden bir hayır çıkaran Rabbim,bu şerden de bir hayır çıkar!

Bu alçak,bu seviyesiz,bu kalleşçe  saldırının,nice zamandır uyuyan Ümmet-i Muhammedin uyanmasına, kalp gözlerinin açılmasına, yepyeni bir dirilişe vesile olmasını nasip et.

Eyyy gaybın anahtarları elinde  olan yüceler yücesi Allahım,sen Hayy ve Kayyumsun.Kafirin planlarını yerle bir edecek hesaplar sende gizli.Tüm gafletimize,tüm gayretsizliğimize  ve günahlarımıza Rağmen Gafur,Gaffar isimlerine sığınıyoruz.Bizleri affet,günahlarımızı dualarımızın önüne engel yapma Allahım…

Kahhar isminle senden kafir güçleri kahretmeni,küffarı zelil etmeni,İslamı zaferle şereflendirmeni istiyoruz.Tek söylemler yetmiyor biliyoruz ama aciziz sen gönülden yaptığımız şu dualarımızı kabul et.

İsraili kahret,yandaşlarını destekçilerini kahret,islami yeniden dirilt Allahım

Şu an zor durumda olan,kafirin elinde tutulan kardeşlerimize yardımını indir,güçlerini artır Allahım…   Amiiiiiin…

Bir Cevap Yazın

Bir Yorum Bırakın :)

 1. içtenlikle tüm dualarınıza amin amin amin diyorum…..
  kelimeler boğazımda düğümleniyor 🙁 üzgünüz. Rabb im ne istiyorsa , ne yapmamız gerekiyorsa onu görmemizi ve yapmamız konusunda bize güç vermesini diliyorum …

 2. ZULEYHA says:

  ALLAHHHH HEPSININ BELALARINI VERSIIIIIIIINNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

 3. Dualarina kalbi aminler canim,
  dualarimizdan baska silahimiz yok onlara karsi,
  Rabb’im kardeslerimizin yardimcisi olsun 🙁

 4. Bu güzel ve hisli dualara bütün kalbimle amin diyorum,onlar üzerlerine düşeni yapıyorlar,
  Rabbim aynı gayreti bize de nasip etsin(amin).

 5. israil gene israilliğini yapmış olamaz ya nasıl yaparlar,yamamazlar diyoduk o kadar da olmaz masum insanlara hiç bişi yapamazlar diyoduk.ama neden yapmasınlarki onlar ki kendi peygamberlerini bile doğramız bi toplum.yıllardır filistin halkına zülüm yapan bi toplum.ne diyelim zalimler için yaşasın cehennem!!!!!!!!!!!

 6. bütün dualarınıza Amin diyorum.
  israillilere köpek yakıştırması az bile ama onlara yakışacak en adi ismi ben bile bulamıyorum.Allah cezalarını tez zamanda verir inşallah…

 7. Canım,
  Bu dünya onların, ama bizim için daha güzel O yer var… İnşaallah kaybedilen kardeşlerimiz, şehitlik mertebesi ile şereflenmiştir.
  Bu günde birlik ve dua en büyük silahtır…
  Duygularını samimiyetle paylaşıyorum…

 8. Dualarınız sonuna kadar amin diyorum ..
  Ve normalde bela okumayan biri olduğum halde bu köpekleri Rabbim kahretsin diyorum .Çünkü artık bunların ıslah olacağı yok ..

 9. “”İsrail Dışişleri Bakanlığı acil toplandı, Türkiye’deki turistler geri çağırıldı.””

  Herşey bi yana bi de şerefsizlerin yaptığına bak. Bizleri de kendileri gibi sanıyorlar.

  Kahhar olan Rabbimin sabrı ne büyük,ne büyük..

  Rabbim yardım et kardeşlermize 🙁

 10. dualarınıza amin amin amin diyorum

  rabbim yar ve yardımcıları olsun inşallah..

 11. Hiiiiç birşey olmaz, adamların hiçbirşeyden korkuları yok. Hiçkimsenin onlara ders verebildiği yok! Hele müslüman devletler zaten uykuda! Daha çok gemi vuru bu hayvanlar!

 12. ben de bu haberi duyunca tüylerim diken diken oldu. bu alçaklara her zaman olduğu gibi dünya milletleri gereken dersi vermeyecek. jibek’in duası çok güzel canı gönülden bende amiiiin diyorum. İnşallah en kısa zamanda rabbim bu alçaklara dersini versin…

 13. inna lillahi ve inna ileyhi raciun 🙁 Savunmasız halis niyetli Allah rızası için kardeşleri için evinden barkından ayrılan MÜSLÜMANLAR’a saldıran Kafirle! Allah cc. KAHHAR sıfatıyla muamele etsin. amiiiiiiiiinnnnn.

  Ya rabbi! acziyetimizi fakriyetimizi def eyle, müslümanlara güçbirliği ver, bizlere öyle bir samimi kalp ver ki birçoğumuzun, kardeşlerimizi için tek yapabildiği şey olan gözyaşlarımızla hıçkırıklarımızla yaptığımız dualarımızı kabul buyur….

Like
Close
Tarif Üstü Muhabbet | Cahide Sultan
Close
%d blogcu bunu beğendi: