Natural Snow White Serum 30 ml Rice, Capparis, Arbutin, Red Orange, Vitamin B5 içerir. Lightening, brightening, whitening.

ISPANAKLI POĞAÇA

Allah’ın selamı hepinizin,hepimizin üzerine olsun dostlar;
Çok ani bir kararla ayrılmıştım aranızdan.Çok yoğun günler geçirdim.Malumunuz Mardin Kızıltepe’ye tayinimiz çıktı.Taşınma sürecini 11. defadır hatta 10.sunu bir sene evvel yaşayan ben cidden omuzlarımdaki yükü taşıyamayacağımı sanmıştım.Bilirsiniz taşınmak  çok zor ve yıpratıcı bir iştir.hele taşındığınız ev yeni inşaattan çıkmışsa işiniz biraz daha zorlaşır,tıpkı benimki gibi.velhasıl,bu sıkıntılı günleri Allah’ın izniyle atlattıktan sonra,rahata erdim ya çok şükür:))aklıma blogum geldi.Gerçekten burası alışkanlık yapıyor.sizleri, burayı çok özledim.İnternet bağlanır bağlanmaz hemen girip neler yapmışsınız diye hepinizi tek tek sessizce dolaştım.Yaklaşık iki ay sonra yeniden başlamaya karar verdim ve ben şu an çok mutluyum:)))
Sanırım bundan sonra pek fazla elişi yapamayacağım,çünkü boynumda ağrılar oluyor,kendimi zorlamak istemiyorum.Elimde yarım işler var,bittikçe paylaşırım inşaallah.Bu arada ramazanınız mübarek olsun.Rabbim senede bir ay açılan bu pazardan nasibimizi fazlasıyla almamızı nasip etsin(amin)
Sözü fazla uzatmadan daha evvel yapıp resimlediğim ıspanaklı poğaçanın tarifi şöyle;
Bu poğaçayı diğerlerinden ayıran tek özelliği iç malzemesi.Buradan daha önce yaptığım poğaçanın tarifine bakabilirsiniz.
İç malzemesi:
yarım kg.ıspanak,150 gr.kıyma,1 adet soğan,karabiber ve pulbiber
Yapılışı:
soğanı ve kıymayı kavurun.hafif haşlayıp süzdüğünüz doğranmış ıspanağı içine katın.Biraz daha kavurup baharatlarınıda ekleyin.İçimiz hazır.soğuduktan sonra poğaçalarımızı yapabiliriz.Afiyet olsun

Bir Cevap Yazın

Bir Yorum Bırakın :)

  1. can derviş says:

    Hamurunu nasıl yapıcaz buradan ulasabilirsiniz dediginiz link hata veriyor

Like
Close
Tarif Üstü Muhabbet | Cahide Sultan
Close
%d blogcu bunu beğendi: